tołpa x 16. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

tołpa x 16. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

Opublikowany

kolejny rok towarzyszymy jednemu z najważniejszych filmowych festiwali w Polsce. Bo równie mocno, co kosmetyki, cenimy sobie kulturę.

można pomyśleć, że kulturalna z nas marka, a my po prostu lubimy wspierać przemyślane i potrzebne inicjatywy. Od kilku sezonów wyciągamy pomocną dłoń festiwalowiczom zjeżdżającym z całego świata do Wrocławia, dzieląc się z nimi tym, co lubimy. W zeszłym roku przygotowaliśmy zestawy masek na zmęczoną twarz, podczas tegorocznej edycji dzielimy się miniaturkami produktów tołpa specialist, odnowiona skóra.

jako że festiwal to nie tylko niezapomniana duchowa przygoda, ale i wymagający sporych nakładów energii maraton, wszystkich uczestników zapraszamy na II piętro kina Nowe Horyzonty, gdzie zaaranżowaliśmy dedykowaną strefę #tolpaOFF z wygodnymi poduchami. W sam raz do wyłączenia się pomiędzy kolejnymi seansami. (Obiecujemy, że jeśli zdarzy Ci się przysnąć, nikt nie będzie Cię budził - regeneracja ponad wszystko).

ps z pielęgnacją i kinem jest tak samo. Nie da się wypróbować wszystkiego. Trzeba szukać i ryzykować, ale za każdym razem wybierać coś dopasowanego do siebie.

do zobaczenia na 16. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty (21-31.07.2016). Liczymy na spotkanie twarzą w twarz.Kopiuj tekst

Udostępnij

tołpa poleca: nowe horyzonty 

czyli 5 filmów, które polecamy Waszej uwadze