blogerzy dla tołpa:off

blogerzy dla tołpa:off

Opublikowany

do udziału w naszej kampanii zaprosiliśmy 12. influencerów, którzy podobnie jak my, mają coś do powiedzenia.  

zdaje się, że zarówno w pracy, jak i w życiu kierujemy się podobnymi wartościami, co oni:
zwracamy uwagę na szczegół, od ilości bliższa jest nam jakość, a od pochopnych działań wolimy trochę bardziej przemyślane decyzje (choć nam zdarza się czasem zgrzeszyć). Nie mogliśmy sobie zatem wymarzyć lepszego spotkania.

mamy niezwykłą przyjemność współpracować z ludźmi, którzy imponują nam swoim spojrzeniem na świat:

jedna z najpopularniejszych blogerek lifestylowych w Polsce. Podróżuje po całym świecie, z każdego zakątku przywożąc zapierające dech w piersiach fotografie i jeszcze piękniejsze wspomnienia. Jeśli akurat nie przeprowadza się na drugą stronę kuli ziemskiej, z pewnością znajdziecie ją w kuchni, gdzie będzie testować nowe smaki.

bez wątpienia jeden z najładniejszych blogów w sieci. Paulina, autorka bloga dzieli się ze swoimi czytelnikami poradami dotyczącymi grafiki i designu, artykułami związanymi z tematyką motywacji oraz samorealizacji. Dla nas przygotowała artykuł odnośnie sposobów na lepsze podejmowanie decyzji. 

autor bloga słynie z zamiłowania do dobrego designu - każda odsłona jego bloga to prawdziwa estetyczna perełka. W blogosferze wyróżnia go nie tylko zamiłowanie do strony graficznej tworzenia w sieci, ale i profesjonalne podejście do współprac komercyjnych.

najbardziej wpływowy blog parentingowy w polskiej blogosferze pisany przez mężczyznę. Wpisy Kamila każdorazowo angażują czytel ników i wywołują wartościowe dyskusje. W ramach naszej kampanii bloger przygotował wpis o niematerialnych prezentach dla dzieci. Polecamy Waszej uwadze. 

jak sam mówi, prowadzi „Blog dla kreatywnych”. Jacek jest liczącą się w branży social media specjalistą - kiedy tylko nie będzie pisał swojego kultowego dziennika, z pewnością przybijecie z nim piątkę na jednej z branżowych konferencji. Z nami podzielił się sposobami na efektywny relaks.  

znana z zamiłowania do rozsądnego minimalizmu właścicielka Prostego Bloga oraz autorka dwóch związanych z tą tematyką książek. Twierdzi, że można żyć prościej i wolniej, nie mając poczucia straty i wyrzeczenia, a wręcz przeciwnie, czerpiąc z życia więcej radości.

laureatka nagrody Blog Roku 2015 w kategorii "Publicystyka". Z wykształcenia jest filologiem, krytykiem i dziennikarzem. Jej blog, choć w sieci istnieje dopiero 2 lata zgromadził już wokół siebie imponującą i zaangażowaną społeczność. Dla nas Joanna przygotowała wpis m.in. o tym, że życie jest piękne.

pierwsza polska szafiarka, choć dziś od wpisów o ubraniach znacznie częściej przeczytamy u niej teksty dotyczące podróży i urządzania wnętrz (a konkretnie jednego, krakowskiego mieszkania). Sama o swoim blogu mówi: "(...) jeśli dziś miałabym w skrócie określić, o czym jest ten blog, to powiedziałabym po prostu: o rzeczach, które mnie cieszą".

Janek chodzi z głową w chmurach, lubi dobre jedzenie, ciekawych ludzi i jazdę na rowerze. Publikowane przez niego teksty luźno dotyczące związków, społeczeństwa i lifestyle'u niemal zawsze wywołują burzę komentarzy. My cenimy go za cięty język i niesztampowe spojrzenie na rzeczywistość.

jedna z najpopularniejszych blogerek urodowych w naszym kraju. Blog Aliny to prawdziwa skarbnica wiedzy dotycząca makijażu oraz pielęgnacji skóry, z kolei sama autorka jest już uznawana za autorytet w swojej branży. (Wcale się nie dziwimy).

była modelką, aktualnie jest studentką biotechnologii oraz autorką bloga o nauce. "Interesuje się wszystkim, co da się umieścić pod mikroskopem, ćwiczy z Chodakowską, dużo czyta i przesiaduję w laboratorium". I jak jej nie lubić?

ceniony w branży blog poświęcony modzie męskiej. Idea jego bloga idealnie pasuje do tołpy: „Misja: walczymy z bylejakością! Przez lata mężczyźni byli nijacy. Bali się zadbać o swój wygląd, charakter czy relacje z najbliższymi. Bo to takie „niemęskie”. Jak się jednak okazuje podążanie pod prąd tym opiniom sprawia ogrom satysfakcji i dodaje pewności siebie.”Kopiuj tekst

Udostępnij

Życie jest piękne

(Jeśli tylko wiesz, jak o nie zadbać).