mindfulness 
mindfulness 

mindfulness 

Opublikowany

w dzisiejszych czasach każdy z nas gdzieś pędzi. Codzienne życie kręci się wokół kolejnych zadań do wykonania. 

często robimy to bezwiednie, nie zastanawiając się czy te sprawiają nam rzeczywistą przyjemność i są nam w ogóle potrzebne. Rzadko mamy czas na to, by naprawdę odpocząć. Świat ciągle gdzieś

śpieszy, a my? Śpieszymy się razem z nim.

a gdyby tak zwolnić? Świadomie poświęcić kilka chwil na uważną obserwację i przemyślenia? Bez oceniania ich, przyjąć takimi, jakie są?

to właśnie mindfulness, praktyka, która zdobywa coraz więcej entuzjastów na całym świecie. Nie jest nowa, ale dopiero od niedawna więcej osób zauważa jej dobry wpływ na jakość naszego życia.

dla kogo jest trening? Dla każdego: dla osób takich jak my, które chcą być świadome siebie, swojego ciała i lepiej spostrzegać wszystko, co dzieje się wokół nich. Dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru stresu ze swojego życia. Chcą być uważne i żyć świadomie. Dla osób, które marzą o harmonii, pragną odczuwać wewnętrzny spokój i mimo zawrotnego tempa, chcą być poukładane.

praktykowanie uważności jest szczególnie istotne dziś, by w dobie Internetu i przedstawianych w nim nierzeczywistych ideałów, być świadomym siebie, swojego piękna i swojej siły.

Kopiuj tekst

Udostępnij

5 miejsc w każdym mieście, które odwiedzisz za darmo

to nieprawda, że wolny czas można dobrze spędzać jedynie z pełnym portfelem w plecaku.