Rozsądne zakupy
Rozsądne zakupy

Rozsądne zakupy

Opublikowany

Kluczem do udanych zakupów jest przede wszystkim znajomość swoich potrzeb, upodobań i świadomość tego, dlaczego wybieramy dane produkty. Wszystkiego uczymy się z czasem, ale jeśli tylko kupujemy świadomie, każdy nasz zakup jest jeszcze bardziej trafiony.

"Jak często kupujemy nowe kosmetyki? Czy zawsze jesteśmy zadowolone z zakupów?

Wszystkie wiemy, że kosmetycznych wpadek do końca nie da się uniknąć. Są jednak sposoby na to, by nie mnożyć bubli w kosmetyczce a każdy zakup był szczególny, trafiony i opłacalny.

Każdy nieudany zakup niesie ze sobą jakąś lekcję. Począwszy od tego, z jakich pobudek zdecydowałyśmy się na dany produkt, na tym dlaczego się nie sprawdził skończywszy.

Dużo mówi się o kupowaniu mniejszej ilości produktów i jak najlepszych wyborach, ale niestety w pewnym momencie po prostu dobrze jest sprawdzić troszkę więcej rzeczy. Po to by zobaczyć co lubimy a czego nie, w czym dobrze wyglądamy, co jest dla nas ważne a co w niektórych produktach doprowadza nas do szewskiej pasji. Świetnym przykładem są eyelinery. Myślę, że fajnie jest sprawdzić żelowy, płynny w pędzelku oraz eyeliner w pisaku, by zobaczyć który najlepiej leży nam w ręce, jaki efekt najbardziej nam się podoba. I pewnie po drodze trafi nam się coś, czego nie polubimy, ale taką opinią też możemy podzielić się przecież z innymi!"

O sposobach na udane kosmetyczne zakupy przeczytacie na blogu Alina Rose

Kopiuj tekst

Udostępnij

Dbając o siebie, zadbaj o innych 

kupując rzeczy, wybierajmy je mądrze, zwróćmy uwagę czy są dobre dla środowiska, pochodzą ze sprawiedliwego handlu albo nie trują środowiska.