KONKURS
KONKURS

KONKURS

Opublikowany

jakie są Wasze sposoby na bycie OFF?

biegnie on. Biegną oni. Biegniesz ty. Biegniemy my. W codziennym pędzie za marzeniami, ambicją i karierą zupełnie zapominamy, że każdemu z nas - tak po ludzku - należy się odpoczynek. Chwila wytchnienia, moment ładujący baterie. Głęboki oddech złapany pomiędzy jednym a drugim wyzwaniem.

przyznajemy - trudno czasem tak po prostu wyłączyć się, zatrzymać w biegu. Ale kiedyś trzeba przecież odsapnąć, znaleźć odskocznię od przesytu, zostawiając sobie tylko to, co potrzebne.

jesteśmy przekonani, że macie swoje sprawdzone sposoby na bycie od czasu do czasu unplugged; przepisy na bycie nieobecnym dla całego świata. Dla każdego z nas w(y)łączenie się znaczy coś innego. Niektórzy lubią pobyć samemu z własnymi myślami. Jeszcze inni lubią gotować lub po prostu obejrzeć serial. Wszystkie te sposoby są dobre pod warunkiem, że skłaniają do refleksji, która przekłada się później na jakość dokonywanych przez nas wyborów. Chcemy poznać Wasze sposoby na bycie off, dlatego w ramach #tolpaOFF zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie.

KONKURS

pokażcie nam swoje sposoby na bycie off. Uwiecznijcie je na zdjęciu albo opiszcie sytuacje, kiedy robicie coś tylko dla siebie. Napiszcie tekst, w którym zdradzicie swoje przepisy na ładowanie baterii po trudnym tygodniu w pracy lub pokażcie ulubione miejsca do chill’u.

swoją pracę konkursową udostępnijcie we własnych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, blog), pamiętając o oznaczeniu zgłoszenia hasztagiem #tolpaOFF. Czekamy na Wasze zdjęcia, wpisy, materiały video. Nie liczy się forma, a przekaz. Nie chcemy Was też ograniczać (jakże byśmy mogli) - dlatego jedna osoba może dodać dowolną liczbę zgłoszeń w konkursie. 

NAGRODY

1 x rower miejski
2 x Apple Watch
3 x leżaki dmuchane LAMZAC
30 x zestaw kosmetyków tołpa o wartości 150 zł każdy

CZAS TRWANIA
7.09-6.10.2016


Kopiuj tekst

Udostępnij

Pamiątki z wakacji

czyli jakie rzeczy z podróży wybierać, by te nie pokrywały się tylko kurzem.