świat należy do ciebie
świat należy do ciebie

świat należy do ciebie

Opublikowany

w życiu mamy zasadniczo do wyboru dwie drogi: albo czekamy na to, co nam przyniesie los, albo bierzemy się ze światem za bary. 

kiedy ostatni raz zrobiliście coś zupełnie nowego - poszliście na seans do kina w pojedynkę, zapisaliście się na power jogę albo po prostu zmieniliście trasę do pracy na tę bardziej malowniczą? W codziennym życiu bardzo łatwo popaść w rutynę i schematy - niektóre zachowania odruchowo powtarzamy. Bo tak jest miło i wygodnie. A gdyby tak trochę zaszaleć?

popularne powiedzenie mówi, że każdy z nas ma to, na co się odważy. I trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić - dostajemy w życiu dokładnie to, o co nie boimy się zawalczyć. I nieważne czy chodzi o podwyżkę w pracy, wejście na Mount Everest czy zdobycie wymarzonej sylwetki. Wychodzenie poza własną strefę komfortu daje nie tylko ogromną satysfakcję, ale i pomaga na nowo odkryć własne potrzeby.

ps zamiast narzekać, że zimno i że jesień, wyjdźcie z domu i ruszcie przed siebie. Ot, choćby z podręcznym plecakiem i do miasta obok. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

body positive

czyli kilka słów o tym, dlaczego różnorodność jest potrzebna.