rusz się 
rusz się 

rusz się 

Opublikowany

czyli aktywności sportowe, które można wykonywać bez większych nakładów finansowych.

szkoda mi pieniędzy na karnet, nie mam odpowiedniego stroju, potrzebuję nowych butów, wstydzę się iść na siłownię, zacznę od przyszłego miesiąca - to tylko niektóre z najczęściej powtarzanych wymówek, które skutecznie zniechęcają przed podjęciem jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Umówmy się - nie każdy z nas musi być od razu urodzonym sportowcem, ale ograniczane codziennej dawki ruchu do przemieszczania się pomiędzy kuchnią a salonem to droga, która nie wiedzie do raju.

istnieje wiele sposobów na podjęcie czynności sportowych, bez ponoszenia z tego tytułu wysokich kosztów. Zacznijmy od biegania - jedyne, czego będziesz potrzebować, to odpowiedniej pary butów, by nie wyrządzić swojemu ciału krzywdy. Reszta jest już kwestią umowną - zaprawdę, powiadamy Ci, nie potrzebujesz od razu nowego dresu, legginsów i profesjonalnej kurtki. 

całkiem niezłym rozwiązaniem są również darmowe siłownie na świeżym powietrzu, zlokalizowane w wielu miejskich parkach. Jeśli wstydzisz się ćwiczyć w pojedynkę, weź ze sobą koleżankę (lub w ostateczności psa - zawsze to jakieś towarzystwo).

dla domatorów, którzy swoją bezpieczną pieczarę opuszczają już naprawdę w ostateczności, również mamy dobrą wiadomość. Filmiki na Youtube z ćwiczeniami znanych instruktorek. Rozciąganie się na własnym dywanie bez nadzoru profesjonalisty może nie dawać od razu spektakularnych efektów, ale od czegoś trzeba zacząć, czyż nie?

ps jest takie znane powiedzenie: Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka wymówki, pod którym podpisujemy się wszystkimi kończynami. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

wyniki konkursu

my już znamy Wasze sposoby na bycie OFF.