wyniki konkursu
wyniki konkursu

wyniki konkursu

Opublikowany

my już znamy Wasze sposoby na bycie OFF.

szydełkowanie, pieczenie chleba, spacer z najbliższymi, relaks z naturą w tle, rozwijanie własnych zainteresowań, jazda na rowerze, podróże (małe i duże), oglądanie ulubionych seriali, leżenie brzuchem do góry, słuchanie muzyki, wspinanie się po górach, konsumpcja smacznego posiłku – , relaks przy dobrej książce - to tylko niektóre z Waszych pomysłów na bycie OFF. 

mile zaskoczyliście nas interpretacją konkursowego hasła. Jak się okazuje, dla każdego z Was w(y)łączenie się znaczy coś innego. I bez względu na to czy będzie to wspólne gotowanie ze znajomymi, chwila zadumy nad kubkiem aromatycznej herbaty, czy wyjazd w nieznane - wszystkie te sposoby są dobre pod warunkiem, że skłaniają do refleksji, która przekłada się później na jakość dokonywanych przez nas wyborów.

otrzymaliśmy od Was ponad 1300 zgłoszeń - za wszystkie bardzo dziękujemy. W ramach konkursu postanawiamy nagrodzić następujących autorów:

Nagroda: rower miejski


Nagroda: Apple Watch


Nagroda: leżak Lamzac


Nagroda: zestawy kosmetykówlaureatów prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną na Facebooku lub Instagramie, celem przekazania danych do wysyłki nagród.

dla każdej osoby, która wzięła udział w konkursie przygotowaliśmy dedykowany kod rabatowy do naszego e-sklepu, uprawniający do 30% zniżki na zakupy, ważny przy zamówieniu za min. 50 zł. Aby otrzymać kod należy napisać do nas wiadomość na adres off@tolpa.pl, w treści maila wklejając link do publikacji konkursowej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

sztuka odpuszczania

czyli dlaczego czasem warto dać za wygraną.